تبلیغات
تکنولوژی آموزشی

تکنولوژی آموزشی

تبلیغات

ساخت بزرگترین گرامافون دنیا

نویسنده: مریم خسرویان شنبه 5 بهمن 1392 دسته بندی : اخبار , تکنولوژی , مقالات ,

 

   

افرادی که بر فراز لس آنجلس پرواز میکنند میتوانند عکسی مناسب از بزرگترین صفحه گرامافون دنیا که در میدان این شهر بر روی ساختمان محکمه قرار دارد, بگیرند.

 

 

 

لطفا کلیک کنید ...


به گزارش کنجکاو از لایو ساینس، این صفحه‌ی فوق بزرگ در واقع, یکی از صفحه گرامافون های آهنگ فوق پر طرفدار و پرفروش بند Eagles به نام Hotel California است.

آهنگ این صفحه گرامافون چرخان به علاوه‌ی شش کنسرت از همین بند در روز افتتاح این عمارت اجرا خواهد شد.

طبق گفته‌ی شرکت Pop2Life که ایده و ساخت این صفحه از اوست, این صفحه به وسیله‌ی چاپ بیش از 23000 متر مربع صفحه گرامافون و نگاه داشتن آن بر روی حدود 1 کیلومتر پایه ی آلومینیومی ساخته شده.

این صفحه با سرعت 17 مایل در ساعت می چرخد و بر روی آن 15000 چراغ LED کار گذشته شده, و از آنجا که از روی زمین قابل دیدن نیست, آن را درست در کنار فرودگاه LAX ساخته اند که هر روز از طریق 1700 پرواز این فرودگاه قابل دیدن باشد.

مشاور ارشد رئیس جمهور, سید گرینفایگ در مورد عملیات تجاری ساحل گفت: این بهترین راه برای نشان دادن ادای احترام به بزرگترین گروه موسیقی است.
برچسب ها : بزرگترین گرامافون دنیا ,

ادامه مطلب ... نظرات :


نظرسنجی

شما تا چه اندازه از رشته تکنولوژی آموزشی اطلاع دارید؟


آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

این وبلاگ به منظور معرفی رشته تکنولوژی آموزشی و با هدف توسعه ی این رشته مفید توسط دانشجویان تکنولوژی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار ایجاد شده است .تبلیغات
.CopyRight © 2010 - 2011 edutechnology Group , All Rights Reserved ©